how to buy crypto in canada 2020 how to buy ethereum in canada questrade ffi 30 index kryptowährungen kryptowährungen und kurse

O nás

   

P&S výroba obchod služby s.r.o.  se zabývá přípravou, projekcí a výstavbou fotovoltaických elektráren v České republice. Na trhu je již od roku 2000 a svou činností  vždy přispívala ke zkvalitnění životních podmínek  v našem městě. Cena fotovoltaických komponentů se neustále snižuje a proto instalace fotovoltaických  systémů je čím dál víc přístupná laické veřejnosti.
Naším posláním je snaha o co nejlepší nabídku služeb  v oblasti fotovoltaiky, naše stavby považujeme za naši vizitku a proto neusínáme na vavřínech, ale hledáme neustále nová  řešení tak, aby naše elektrárny byly vždy o krok před konkurencí jak technologicky, tak i cenově.

 

Náš tým má velké zkušenosti a má za sebou celou řadu již zrealizovaných fotovoltaických projektů, které nyní dodávají čistou elektrickou energii, nejen pro vlastní použití, ale i do sítí jednotlivých distributorů .Jsme připraveni Vás provést krok za krokem celým procesem výstavby fotovoltaické elektrárny, a to od fáze úvah až k úplné realizaci projektu a k následnému   čerpání solární energie.